Підписатися на RSS

Національно-патріотичне виховання

/Files/images/україна-моя.gif

"В дитинстві відкриваєш материк, котрий назветься потім — Батьківщина" Л. Костенко

Загальношкільна лінійка "Пам'ятай їх подвиги"

27 січня 2017 року у Недогарському НВК пройшла урочиста загальношкільна лінійка присвячена до Дня пам’яті Героїв Крут «Пам’ятай їх подвиги».

Під час лінійки учні школи почули історію трагічної загибелі студентів під Крутами. У виконанні учнів 9 класу Вакуленка О. та Шпака Є. прозвучав вірш «На Аскольдовій могилі», присвячений подіям під Крутами. Присутні вшанували героїв хвилиною мовчання.

«Час минає, а все, що талановито закарбовано у слові, залишається з нами і залишається після нас». Зі словами заклику ведучі звернулися до школярів: «Утверджуймо Україну Духу, Україну Розуму, Україну Серця – навіки, до нескінченності, - на Радість Світам».

/Files/images/IMG_3994.JPG

Виховна година "На грані двох тисячоліть Чорніє Хрест у білім полі..."

26 січня 2017 р. з метою відзначення Дня пам’яті Героїв Крут та національно-патріотичного виховання молоді в 9-11-х класах Недогарського НВК вчителем української мови та літератури Овчарюк О.І. було проведено виховну годину «На грані двох тисячоліть Чорніє Хрест у білім полі…». Під час заходу старшокласники докладно дізналися про історію бою під Крутами, про встановлених учасників цієї битви, похорон 28 страчених студентів на Аскольдовій могилі, вшанування пам’яті загиблих у незалежній Україні. Учні переглянули відеофільми «Невідома Україна», «Лист без конверта». Вчитель історії Сімочкін С.О. підготував презентацію «Герої Крут – для нащадків взірець». Школярі вшанували пам’ять загиблих студентів хвилиною мовчання. Наприкінці заходу було зроблено висновок про те, що бій під Крутами мав важливе історичне значення, оскільки затримав більшовицькі загони і тим самим дозволив Урядові УНР вперше за часів скасування Гетьманщини у 1764 році добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

/Files/images/IMG_4643[1].JPG

Історичний захід "Квіти у полі, там, де Крути..."

Гортаючи сторінки історії нашої Батьківщини, починаєш розуміти , наскільки багатостраждальним та тернистим шляхом вона пройшла при збереженні своєї державності та здобутті незалежності. Ось і сьогодні, 24.01.2017 року, в Недогарському НВК пройшов виховний захід присвячений до Дня пам’яті Героїв Крут «Квіти у полі, там де Крути…».

«Квіти у полі, там де Крути…» - виховний історичний захід присвячений трагедії, яка відбулась 29.01.1918 року на станції Крути. Метою проведення цього заходу сталоформування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого. Особливу увагу при проведенні було приділено розвитку мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу однолітків.

У підготовці та проведенні позакласного історичного заходу узяли участь учні старших класів (8-11 кл.). Учасники із зворушенням доповідали присутнім та гостям про трагічну загибель студентського куреня під Крутами, який став символом патріотизму і жертовності у боротьбі за незалежну Україну. Всі присутні зрозуміли, що бій під Крутами мав важливе історичне значення, оскільки затримав більшовицькі загони і тим самим дозволив Урядові УНР вперше з часів скасування Гетьманщини у 1764 році добитися міжнародного визнання України на переговорах у Бресті.

Подвиг українських юнаків під Крутами, що своєю кров’ю окропили святу землю в боротьбі за волю України, навічно залишиться в історії як символ національної честі.

Вони - студенти, курсанти, гімназисти – виявилися у своєму патріотизмові вище за класові інтереси і, коли постала потреба, без вагань віддали молоде життя в ім’я волі свого народу.

Вічна слава героям Крут!

/Files/images/IMG_4637[1].JPG

/Files/images/IMG_4633[1].JPG /Files/images/IMG_4634[1].JPG

КНИЖКОВА ВИСТАВКА "Герої Крут - борці за українську державність"

Ще юнаки, ще майже діти,

А навкруги і смерть, і кров.

«На порох стерти, перебити!» -

Іде на Київ Муравйов.

Полків його не зупинити,

Та рано тішаться кати:

Коли стають до зброї діти,

Народ цей – не перемогти!

23 січня у Недогарському НВК в шкільній бібліотеці пройшла книжкова тематична виставка літератури, документів, спогадів про трагічну сторінку з історії України про загиблих юнаків під Крутами, які сталися в січні 1918 року на станції Крути під селищем Крути за 130 км від Києва. Це одна з героїчних сторінок вітчизняної історії, під час яких загинули 300 київських студентів і гімназистів.

Бібліотекар Дідковська С.І. наголосила учням про те, що є в українській історії події, які стали знаковими, стали символічними. Такою подією є героїчна смерть молодих захисників Української Держави, яка заявила світові, що вона хоче бути господарем у своїй хаті. Так здекларував IV універсал Центральної Ради, проголошений 22 січня 1918 року. У ньому зазначалося: «…віднині Українська Народна Республіка стає самостійною, ні від кого не залежною, вільною, суверенною Державою Українського Народу». А вже через 7 днів, 29 січня 1918 року, чужинецька орда хлинула на Україну.

29 січня – День пам’яті Героїв Крут. Цього дня ми знову згадуємо трагічну сторінку з історії України та вшановуємо пам’ять про загиблих юнаків під Крутами.

/Files/images/IMG_4647[1].JPG /Files/images/IMG_4646[1].JPG

Виховний захід "Людської пам'яті свіча хай запалає..."

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібрані було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

20 січня у Недогарському НВК пройшов виховний захід присвячений до Дня Соборності України "Людської пам'яті свіча хай запалає". На святі лунали пісні про Україну, декламувалися вірші, виступили почесні гості: голова сільської ради Демидчик В.Р., директор НВК Калашнік В.І., вчитель історії Сімочкін С.О.

Двадцяте століття залишило нам у спадок вершинні події минулого, які, віддаляючись, не втрачають своєї значущості та актуальності, потребуючи осмислення сконцентрованого в них історичного досвіду боротьби українського народу за свободу, незалежність, державність.

Відзначення Дня Соборності, вшанування творців Акту Злуки це не тільки іманентна суспільна потреба, а й наш моральний імператив берегти світлу пам'ять незліченних жертв, принесених українським народом на олтар незалежності, соборності, державності.

/Files/images/IMG_4555[1].JPG /Files/images/IMG_4566[1].JPG /Files/images/IMG_4548[1].JPG /Files/images/IMG_4553[1].JPG

Відзначення Дня Збройних Сил України

Напередодні відзначення Дня Збройних Сил України з метою посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді у Недогарському НВК проводились виховні години, уроки мужності, презентації, спортивні турніри, змагання зі стрільби, конкурс на кращого знавця автомата Калашнікова (розбір автомата).

День Збройних Сил України-свято сміливих, сильних, спритних, витривалих та мужніх захисників незалежності нашої України. Саме такими і зростають наші хлопці і дівчата, адже багато з них мріють служити в українському війську чи працювати в правоохоронних органах нашої держави. Звичайно, що шлях до спритностіі витривалості пролягає через спортивну діяльність. Тому 08 грудня відбулося виїздне спортивне свято "Ну-мо, хлопці!" (Олександрівська ЗОШ) між хлопцями 9-11 класів, де юна молодь показала свою готовність до служіння Батьківщині, а саме пройшли такі конкурси: "Стройова підготовка", "Біг з гантелями", "Стрибки в мішку", "Човниковий біг", "Стрибки у довжину з місця", "Надування кульок", "Стрільба з пневматичної гвинтівки", "Кидок набивного м'яча в ціль", "Підтягування на перекладині", "Перетягування канату".

/Files/images/IMG_4056[1].JPG /Files/images/IMG_4119[1].JPG /Files/images/IMG_4133[1].JPG /Files/images/IMG_4038[1].JPG /Files/images/IMG_4196[1].JPG /Files/images/IMG_4090[1].JPG /Files/images/IMG_4013[1].JPG /Files/images/IMG_4046[1].JPG /Files/images/IMG_4120[1].JPG

Заходи до Дня пам'яті жертв голодоморів

З метою вшанування загиблих від геноциду українського народу, вчиненого сталінським режимом 22.11.2016 року в Недогарському НВК відбулася загальношкільна лінійка-реквієм "Чорна сповідь моєї Вітчизни". Старшокласники розповіли учням про трагічну сторінку в історії нашого народу, навели страшні дані про людей, що загинули під час Голодомору 1932-1933 років, зачитали зворушливе оповідання "Катеринка". Учні запалили свічки пам'яті та вшанували хвилиною мовчання жертвам сталінського голодомору.

/Files/images/IMG_3994.JPG /Files/images/IMG_3990.JPG

Бібліотекар школи Дідковська С.І. провела виставку літератури та документів, презентацію "Голодомор 1932-1933 років. Геноцид українського народу".

23.11. - 24.11. класні керівники 1-11 класів провели години класного керівника, присвячені вшануванню пам'яті жертв голодоморів в Україні.

Вшанувати пам'ять людей, які загинули під час цієї страшної трагедії, прийшли 25 листопада учні 9 класу (класний керівник Овчарюк О.І.).Діти підготували документальні факти про трагедію українського народу.Школярі поклали квіти до пам'ятного знаку Жертвам голодомору та хвилиною мовчання вшанували їх пам'ять.

/Files/images/PB101105.JPG

Урочиста лінійка "День Гідності й Свободи - крок у Європу"

21 листопада 2016 року у Недогарському НВК відбулася урочиста лінійка "День Гідності й Свободи - крок у Європу" з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи, започаткованого Указом Президенкта України 21 листопада 2014 року. Під час заходу учні читали вірші. звучали пісні "Разом і до кінця", "Нехай квітує Україна", "Україна", українські козацькі композиції. Під час заходу учні школи схилили низько голови перед пам'ятю людей різного віку, яких було вбито у мирний час ХХІ століття. Школярі запалили свічки пам'яті, світло в яких стало даниною тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжесива справедливості жертвував собою.

"Ми з вами вшановуємо пам'ять героїв різних історичних подій. Тепер ми стали сучасниками ще однієї трагедії водночас пам'ятної події для нашої країни. Ця подія сколихнула весь світ, не залишив байдужою жодної душі. Ніколи не забувайте ці сумні сторінки нашої історії, бо хто не знає минулого - той не беде мати майбутнього. Лише з Україною в серці ми досягнемо свободи і гідного життя в нашій державі", - звернулася до присутніх заступник директора з виховної роботи Кравченко Л.І.

/Files/images/20131122_092742.jpg /Files/images/IMG_7365.JPG

Військово-патріотична гра "Джура"

24-25 травня команда "БАРС" Недогарського НВК приймала участь в районній військово-патріотичній грі "Джура". Юні школярі показали достойні результати на всіх етапах зхмагання. Команда "БАРС" нагороджена дипломом відділу освіти та сертифікатом на 100 грн

Свято зі сльозами на очах

9 Травня 1945 року назавжди закарбується у пам’яті українського народу та інших народів колишнього СРСР як день грандіозної перемоги над страшним ворогом людства – фашизму. Саме в цей день закінчилася війна, яка стала справжнім випробуванням на міцність людського духу, на людяність і патріотизм.

9 Травня 2016 рік –Недогарська сільська громада зібралася в селі Глибокому з нагоди відкриття реконструйованої Братської могили № 174, де поховані герой Радянського Союзу Петро Баранов та 115 воїнів, які загинули в жорстоких боях.

Міцного здоров’я, родинного благополуччя, довгих років щасливого та мирного життя побажав у своєму виступі перед присутніми голова райдержадміністрації Куруп Б.А. До поздоровлення приєднались сільський голова Демидчик В.Р. і голова ветеранської ради Воробйов А.К., які розповіли про подвиги воїнів-земляків, переможців у Другій Світовій. Щирими вітаннями і вдячністю перед тими. Хто віддав своє життя за перемогу, і хто повернувся живими, виступили учні Недогарського НВК. Святкового настрою додавали пісні воєнних років у виконанні працівників районного будинку культури. Відбулося освячення Братської могили отцем Афанасієм. Вшановуючи пам'ять визволителів, всі присутні поклали квіти.

Багатолюдне свято продовжувалось і після урочистої частини за пригощанням солдатської каші та наркомовськимистограмами. Кожен згадував своїх рідних, які не повернулися з війни.

Воістину справедливо сказано: ніхто не забутий, ніщо не забуте, було пам'ять про тих, хто врятував життя на Землі, вічна.

Низький земний уклін ветерану!

Вже стало гарною традицією в ці травневі дні вшановувати ветеранів, які захищали свою Батьківщину й не розраховували, що їх буденний подвиг – гідний приклад народу України, стати на захист своєї країни в період агресії.

Ось уже вкотре бажані гості завітали до привітної оселі учасника Другої Світової війни Сабадаша Олексія Миколайовича в селі Володимиро-Ульянівці. Радіють і сам ветеран, і вся його дружна родина, щирим вітанням шановних людей: голові райдержадміністрації Богдану Анатолійовичу Курупу, який вручив цінний подарунок та квіти, сільському голові Демидчику В.Р., депутату районної ради, директору Недогарського НВК Калашнік В.І., голові ветеранської ради Воробйову А.К.

В пам’яті поважного ветерана залишилися ті страхіття, які пережив у війну наш народ, але ці спогади витісняються простою людською добротою, повагою від молодого покоління, додають наснаги й сил. Поки живуть такі люди, живе у наших серцях віра, надія й любов.

Урок мужності "Небесна сотня... Герої не вмирають"

/Files/images/euromaidan_3 (1).jpg/Files/images/le94.jpg

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло. Як крило ангела, злітаючи назад. Небесна сотня в вирій полетіла. Віідходила у чисті небеса...

У Недогарському НВК 18 лютого пройшов урок мужності "Небесна сотня... Герої не вмирають". Дорогу ціну заплатили українці за повалення злочинного режиму. Саме у ці дні, коли минає річниця від часу трагічних розстрілів у центрі Києва, педагогічний колектив та учні школи зібралися, щоб віддати данину пам'яті героям. Були зачитані вірші, переглянуто відео-реквієм "Небесна сотня". Скільки б не пройшло часу його кадри назавжди залишаться у нашій пам'яті.

Свято Пам'яті "Мій біль Афганістан"

15.02.2016 року в Недогарському НВК пройшло свято Пам’яті, присвячене воїнам-інтернаціоналістам. На урочистій лінійці учні школи віршованими рядками привітали воїнів-афганців Ткаченка В.В., Ремеза Ю.І. Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану. Чи мало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану війська, але рани цієї війни кровоточать й досі. Закінчився захід переглядом відео кліпу «Мій біль, Афганістан» та побажанням всім присутнім здоров’я, щастя, миру, добробуту у великому домі, названому – Україна.

/Files/images/IMG_4198.JPG/Files/images/IMG_1738.JPG

Тематична лінійка, присвячена Дню пам'яті Героїв Крут

З нагоди Дня пам'яті Героїв Крут у Недогарському НВК відбулася лінійка. Учні старших класів старанно підготувались до заходу, опрацювали історичний матеріал, дібрали поетичні твори, які відображають трагедію та героїзм бою під Крутами. Учні 10 класу підготували коротку історичну довідку, яка точно описувала Героїв Крут-українських студентів і гімназистів, що рішуче, з юнацьким запалом стали на захист України. Вчитель історіії Сімочкін С.О. виступив на лінійці з промовою, в якій порівняв події з теперішніми, що відбуваютьсяі на сході України. Зазначив, що трагічні події під Крутами стали символом патріотизму й жертовності в боротьбі за незалежну Україну. У кінці заходу діти запалили свічки та хвилиною мовчання вшанували Героїв Крут та тих Героїв, які захищають нашу державу зараз.

/Files/images/IMG_3875.JPG/Files/images/Изображение 249.jpg

/Files/images/i69ami36.jpg

Хай в вас і в нас все буде гаразд!

Напередодні Старого Нового року за давнім українським звичаєм по домівках ходять щедрувальники, які своїми піснями славлять та шанують господарів оселі, бажаючи їм міцного здоров'я, легкої вдачі, благодаті, злагоди та достатку. Справжнє свято цьогоріч влаштували для колективу редакції "Сільського вісника", Олександрійській райдержадміністрації, районному відділу освіти, фермерам сільського господарства, жителям с.Недогарок учні, вчителі, директор Недогарського НВК Калашнік В.І. та сільський голова Демидчик В.Р.

/Files/images/IMG_3859.JPG

"Чорнобиль - Чорний біль"

14 грудня учні Недогарського НВК відзначили День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. На жаль, багато хто з ліквідаторів давно покинули це земне життя. Тому велика шана і уклін до землі всім героям, всім, хто не жалкував себе, всім, хто врятував нас від ще більшого лиха. Ця катастрофа ще довго буде відчуватися важким відлунням в наших серцях. Нехай мирний атом служить на благо людства.

/Files/images/Изображение 011.jpg/Files/images/Изображение 013.jpg

10 грудня класним керівником 7 класу Овчарюком О.А. був проведений урок-пам’ять «Вола Чорнобильська пересторога: людство, зупинись!»

/Files/images/Изображение 020.jpg

Класним керівником 3 класу Шафаровою Л.О. був проведений урок-пам'ять "14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС"

/Files/images/Изображение 019.jpg

"Чорнобиль - скорбота пам'яті людської"

10 грудня бібліотекар НВК Дідковська С.І. провела книжкову виставку "Чорнобиль - скорбота пам'яті людської"

/Files/images/Изображение 014.jpg/Files/images/Изображение 015.jpg

План заходів

до Дня вшанування учасників ліквідації

наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

у Недогарському НВК

№ п/п

Захід

Дата

проведення

1.

Виховна година «Що таке Чорнобиль?...». 1 кл.

10.12.

2.

Година класного керівника «Вся правда про Чорнобиль». 2 клас

10.12.

3.

Урок-пам’ять «14 грудня – День вшанування учасників ліквідації на ЧАЕС». 3 клас

10.12.

4.

Зустріч-бесіда із учасником ліквідації аварії на ЧАЕС Шпаком В.В. «Мужність і біль». 4 кл.

10.12.

5.

Перегляд і обговорення фільму «Чорнобиль: хроніка тривожних днів». 5 кл.

10.12.

6.

Бесіда «Людської пам’яті мости». 6 кл.

10.12.

7.

Урок-пам’ять «Вола Чорнобильська пересторога: людство, зупинись!» 7 кл.

10.12.

8.

Виховна година «Вони життям платили за життя - світ атомний собою заступивши». 8 кл.

10.12.

9.

Засідання круглого столу «Чорні крила біди». 9 кл.

10.12.

10.

Урок-реквієм «Подвиг у Чорнобилі». 10 кл.

08.12.

11.

Круглий стіл на тему: «Трагедія Чорнобиля: вчора, сьогодні, завтра».11 кл.

08.12.

12.

Оформлення книжкової виставки «Чорнобиль - скорбота пам’яті людської»

10.12.

13.

Загальношкільна лінійка пам’яті «Чорнобиль – Чорний біль». Перегляд документального фільму «Вся правда про Чорнобиль»

14.12.

06 грудня День Збройних Сил України

НАШІ ЗБРОЙНІ СИЛИ, НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ, ПРИКОРДОННА СЛУЖБА, ДОБРОВОЛЬЧІ БАТАЛЬЙОНИ ЗАСЛУЖЕНО УСПАДКУВАЛИ ВІЙСЬКОВУ СЛАВУ ДАВНЬОУКРАЇНСЬКИХ КНЯЗІВСЬКИХ ДРУЖИН І ВІЙСЬКА ЗАПОРОЗЬКОГО, УКРАЇНСЬКИХ СІЧОВИХ СТРІЛЬЦІВ І ВОЯКІВ УКРАЇНСЬКОЇ ПОВСТАНСЬКОЇ АРМІЇ, АРМІЇ УКРАЇНСЬКОЇ НАРОДНОЇ РЕСПУБЛІКИ І УКРАЇНЦІВ, ЯКІ ПІД ЧАС ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ ЗАХИЩАЛИ УКРАЇНУ В ЛАВАХ ЧЕРВОНОЇ АРМІЇ. 07 ГРУДНЯ У НВК БУЛА ПРОВЕДЕНА ТЕМАТИЧНА ЛІНІЙКА ПРИСВЯЧЕНА ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ.

Учні підготували святковий виступ і вітали зі святом людей різних поколінь: тих, хто захищав свою землю під час Великої Вітчизняної війни, тих хто служив ще в лавах Радянської армії, тих хто несе сьогодні свою бойову службу, захищаючи Батьківщину і тих, хто в майбутньому поповнить ряди Збройних сил України. Присутні мали змогу переглянути презентації, відеоролики та відео до Дня Збройних сил України.

/Files/images/Изображение 459.jpg

Наші земляки – захисники Вітчизни

/Files/images/Изображение 111.jpg

Жуков Євгеній Вікторович

(житель с.Володимиро-Ульянівка)

У складі аеромобільної роти № 55 с.Богданівка, Знам’янського району Євгеній Вікторович став на захист державного кордону, продемонстрував при цьому кращі риси захисника Батьківщини – відвагу і рішучість, відданість Присязі українському народові, священної клятви обороняти і захищати Україну.

З 03 серпня 2014 року по цей день перебуває в зоні АТО. Учасник бойових дій під Дебальцевим. Водій, перевозить боєприпаси, продукти харчування на передову. У жовтні 2014 року отримав звання молодшого сержанта. В даний час служить в м.Артемівську.

/Files/images/n-67uoaw0e0.jpg

Фомін Іван Володимирович

(житель с.Недогарки)

Фомін Іван Володимирович – міліціонер взводу № 2 роти № 2 БПС МОП «Кіровоград» рядовий міліції, учасник бойових дій. Шість разів був на передовій в Луганській та Донецькій областях. Нагороджений відзнакою «За службу державі», пам’ятною медаллю «Захисникам Вітчизни» та грамотою за вагомий внесок у забезпеченні охорони громадського порядку та безпеки громадян, підтримання конституційної влади, захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України на території м.Лисичанська. В даний час перебуває на державній службі.

Махно Сергій Іванович

(житель с.Недогарки)

У складі прикордонних підрозділів Сергій Іванович став на захист державного кордону, продемонстрував при цьому кращі риси захисника Батьківщини – відвагу і рішучість, відданість Присязі українському народові, священної клятви обороняти і захищати Україну.

У дні, коли вирішується майбутня доля усього українського народу Сергій Іванович дотримався свого конституційного обов’язку, став на захист Вітчизни та вступив в ряди славної когорти прикордонників. Він не словом, а ділом довів, що є воїном-захисником та справжнім чоловіком.

З 1 квітня 2014 року по 18 березня 2015 року перебував в зоні АТО. Спочатку у селі Ковське (жили в палатках), а після обстрілів 23 серпня 2014 року (на День Прапора) перевели в Новоазовське (жили в машинах), чергували по 2-3 чоловіка на пункті пропуску Новоазовськ. Останні півроку перебував у місті Маріуполь. 18 березня отримав від начальника Донецького прикордонного загону полковника Бурди О.В. листа-подяку за сумлінне виконання оперативно-службових, бойових завдань щодо захисту Незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

27.11.- загальношкільна лінійка пам'яті "Моє село та Голодомор 32-33 років", визволення села Недогарки від німецько - фашистських загарбників. Учні вшановували пам'ять загиблих хвилиною мовчання та запалення свічок, а також переглянули документальні фільми, презентації, фотоматеріали.
ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ/Files/images/Изображение 430.jpg

/Files/images/Изображение 432.jpg

20.11. - Тематична лінійка "Україна - територія Гідності і Свободи. 21.11. - "День Гідності та Свободи - свято в Україні на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Діти вшановували подвиги учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні. Висловлювали свої переконання про те, що темні часи пройдуть. Буде колоситися хліб, будуть сміятися діти, буде жити Україна - єдина, суверенна. Анна Хитрук, Олена Ільченко, Альона Виноградова читали вірші про Україну та її героїв. Учениця 11 класу Ольга Кравець прочитала власні поезії присвячені цим подіям.
Привітання

/Files/images/IMG_0762.JPG

12.11. - найактивнішу участь у всіх роботах по наведенню порядку на братській могилі героїв-визволителів взяли учні старших - 10 і 11 класів. Саме вони надавали величезну допомогу у благородній справі. Тепер пам'ятник і сама братська могила героїв має, як і належить, дуже охайний вигляд.
/Files/images/Изображение 322.jpg

/Files/images/Изображение 301.jpg

23.10. - зустріч з учасниками АТО та афганцями "Хоробрі серця"

/Files/images/dscn6281.jpg

/Files/images/IMG_4198.JPG

22.10. - круглий стіл з питань вивчення воєнно-політичної історії України та історії українського війська. Вчитель історії Сімочкін С.О.

/Files/images/Изображение 195.jpg

21.10. - брейн-ринг "Воїн крізь віки" (8-11 кл.). Вчитель історії Сімочкін С.О.

/Files/images/Изображение 117.jpg

22.10. - читацька конференція "Збережемо пам'ять про подвиг" (7-11 кл.). Бібліотекар НВК Дідковська С.І.

/Files/images/Изображение 109.jpg

21.10. - фото-конкурс "Твої герої, Україно!"
/Files/images/n-67uoaw0e0.jpg
20.10. - урок-диспут "Між титанами духу і титанами зброї" (11 кл.). Класний керівник Нестеренко Л.І.

/Files/images/IMG_0769.JPG

19.10. - урок-реквієм, присвячений захисникам рідної землі, їхньому бойовому подвигу (10 кл.).Класний керівник Горяна Л.А.

/Files/images/Изображение 107.jpg

16.10. - спортивні змагання "Естафета мужності"

/Files/images/DSC02589.JPG

15.10. - тематичні виховні години та класні години: "Ніхто, крім нас" (1-4 кл.); "Україна у моєму серці" (5-8 кл.); "Мужність і відвага крізь покоління"

/Files/images/IMG_6577.JPG

13.10. - шкільний конкурс патріотичної пісні "Україна у моєму серці.". ЗДНВР Кравченко Л.І.

/Files/images/Изображение 097.jpg

13.10. - книжкова виставка до дня Козацтва "Українському роду нема переводу". Бібліотекар НВК Дідковська С.І.

/Files/images/Изображение 087.jpg/Files/images/20141014125957.jpg

13.10. - конкурс плакатів "Героям, слава!".

/Files/images/Изображение 111.jpg

09.10. - районний конкурс хорових колективів "Співаймо разом". Патріотичні пісні "Лелека", "Ми діти твої, Україно!" - ІІ місце

/Files/images/хоровий колектив.jpg/Files/images/IMG_7500.JPG

Книжкова виставка «Увідіймо до храму Василя Сухомлинського»

18.09.2015 р. у НВК пройшов конкурс квітів "Барви осені"

01.09.2015р.

"ЗДРАСТУЙ, ВЕРЕСЕНЬ!"

Першого сонячного осіннього дня на подвір'ї Недогарської школи зібрався гомінкий гурт школярів та вчителів, щоб привітати один одного з Днем знань.

Кiлькiсть переглядiв: 3873

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.