Підписатися на RSS

/Files/images/7b534a2e1059.gif

/Files/images/information_items_2019.jpg /Files/images/5656ca7b725aeАція 16 днів проти насильства.Банер.JPG

25 листопада 2017 року у Недогарському НВК стартувала щорічна акція "16 днів проти насильства". Особлива увага під час проведення акції приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім'ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля. Педагогічним колективом була активізована діяльність з метою посилення інформаційно-просвітницької роботи, яка направлена, в першу чергу на збільшення знань про всі форми насилля. Міжнародна акція "16 днів проти насилля" розпочалась з створення інформаційного інтерактивного стенду "Захисти життя-зупини насильство!". До уваги читачів була представлена тематична книжкова виставка "Ми проти насилля". Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків "Я проти насильства", флеш-моб "Світ без насильства", виховні години "Мовчати не треба" (1-5 класи); "Я проти насильства! Показники зростаючої небезпеки" (6-8 класи); "Стоп насильству! Види насильства". (9-11 класи), презентація "Запобігання торгівлі людьми, гендерної рівності" (7-11 класи)

/Files/images/IMG_4049[1].JPG /Files/images/IMG_4022[1].JPG /Files/images/IMG_4025[1].JPG /Files/images/IMG_4026[1].JPG /Files/images/IMG_4051[1].JPG /Files/images/49224561.jpg

Кожен з нас має сказати "Ні!" насиллю у власній родині. Адже сім'я - це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.

01 грудня 2016 року до Міжнародного дня інвалідів , в нашій школі були проведені такі заходи:

Круглий стіл «Проблеми людей з особливими потребами в українському суспільстві» - 5-7 кл. (01.12.2016 р.)

Від того, як суспільство ставиться до тих, кому з тих чи інших причин важко або не можливо самостійно подбати про себе залежить рівень цивілізованості цього суспільства. Не дивно, що в давні часи і навіть аж до сучасної історії у людей, яких ми зараз відносимо до категорії - інвалід, було дуже мало шансів на виживання взагалі. Це страшна правда - завжди і у всі часи турбота про інвалідів в основному трималася на щирій добрій волі окремих людей.

Уроки добра « Доброта врятує світ»; «Навчи своє серце добру»;

виступ волонтерського загону «Ми поруч з вами!» - 29.11.

Завдання учнівського самоврядування – зробити так, щоб інваліди не відчували себе самотніми.

Презентація «Вони теж були інвалідами…» для учнів 1-4 класів

виставка творчих робіт «Творчість дитини…» 2-4 класи (30.11.2016 р.)

-"Ветеран живе поруч"

/Files/images/IMG_2680.JPG

- Акції:

«Милосердя»

Милосердя, доброта... Ще здавніх часівблагодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого чи каліку, заступитися за беззахисного і скривдженого.

Педагогічний колектив зібрав кошти на лікування Остапенка Івана, сина вчительки із Випаснянської загальноосвітньої школи.

Учні нашої школи беруть активну участь у благодійних акціях.Усі класи долучилися до добрих справ та допомогли малозабезпеченим сім’ям, багатодітним родинам, самотнім людям похилого віку, дітям-сиротам.

Допомога дітям із багатодітних родин:

● "Подаруй дитині іграшку"

/Files/images/DSC_0200.JPG /Files/images/DSC_0254.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 2093

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.